Strony internetowe, projekty stron www Przykładowe realizacje

 

Projekty stron www - E-MAGIX Częstochowa

Strona internetowa kursów komputerowych

Strona internetowa przygotowana dla firmy zajmującej się organizowaniem kursów komputerowych. Kursy skierowane sa głównie dla dzieci i młodzieży i mają na celu pokazanie, że komputery to doskonałe narzędzia do pracy twórczej, a nie tylko zabawki do gier i internetu.

Strona została zbudowana w oparciu o system zarządzania treścią z jak zawsze rzygotowanym indywidualnym sablonem graficznym.

Adres strony: http://kursyit.pl

Strona www BRD Ubezpieczenia

Strona internetowa przygotowana dla multiagencji ubezpieczeniowej BRD Ubezpieczenia z Częstochowy.

W ramach zlecenia zaprojektowano i zakodowano szablon graficzny dostosowany do systemu CMS, który posłużył do budowy witryny. W stronie www zostały wprowadzone ciekawe rozwiązania, które w niezwykle ciekawy sposób pozwalają komunikować się z klientami multiagencji.

Adres strony: Ubezpieczenia Częstochowa

Strona internetowa Auto-klucze

Strona internetowa wykonana w trakcie pracy zawodowej w firmie Antywłamaniowe Systemy Zabezpieczeń OST w Częstochowie, która między innymi zajmuje się dorabianiem i kodowaniem kluczyków samochodowych.

Strona została wykonana na bazie systemu zarządzania treścią, dla którego zaprojektowano i zakodowano indywidualny szablon graficzny.

Po wykonaniu strony wykonane zostały wszelkie zabiegi związane z marketingiem internetowym, dzięki czemu strona cieszy się dużą popularnością zarówno na rynku lokalnym jak i ogólnopolskim.

Adres strony: Dorabianie kluczy samochodowych